Choď na obsah Choď na menu
 


Znamenia že s vami chodiť nechce

26. 6. 2013

  Rande skončilo, rozlúčil sa s vami so slovami, že by bolo príjemné si to zopakovať a vy čakáte, čo bude. Zavolá? Nezavolá? Hoci jeho posledné slová odkazujú na možnosť číslo jeden, nebuďte si taká istá. Ak ste sledovali seriál Priatelia, Chandler to tam vysvetlil celkom jasne. „To sa len tak hovorí," povedal po rande, ktoré pre ňu znamenalo veľa, no preňho nie. Zavolať už nechcel, hoci pri rozlúčke to tak znelo. Bude to tak aj u vás?

Ešte raz si v hlave premietnite spoločné chvíle. Neprehliadli ste náhodou nejaké znamenia, ktoré odkazujú na jeho nezáujem?

Pre koho mal oči?
Pohľad z očí do očí je znamením číslo jeden, lenže čo nás naučili skúsenosti? Že niekto ho vie používať aj pri ľuďoch, na ktorých mu nezáleží, iný sa zase hanbí, hoci by svoj záujem prejaviť chcel. Pri téme jeho očí sa preto pozastavme radšej pri tom, čo všetko si všimli. Pochválil vás za šaty, účes či kabelku? Všimol si vašu milú nervozitu v prstoch či eleganciu pri držaní vínového pohára? Všetko sú to znamenia, že ste v ten večer boli stredobodom jeho záujmu práve vy. Ak však jeho pohľad blúdil po okolí, stíhal si všímať dĺžku sukní, ktoré okolo vás prešli či neustále poškuľoval po hodinách, zrejme to preňho nebolo to pravé orechové.

Pozerať sa na vek, keď ho milujete?

O čom hovoril?
Trápne ticho a absencia spoločných tém hovoria sami za seba, no nespoliehajte sa ani na kúzlo urozprávaného večera. Ak totiž slová plynuli len z jednej strany stola, a to tej vašej, možno ste mu nedali šancu zapojiť sa, prípadne sa mu rozprávať vôbec nechcelo. Psychológovia upozorňujú aj na „systém" rýchleho menenia témy, ktoré je stratégiou, ako byť čo najskôr von z toho, čo nás nebaví. Ak ste si uňho niečo podobné všimli, po večeroch zrejme na telefonát s ďalším pozvaním nemusíte čakať.

 

Ako sedel?
Veľa napovie reč tela, ktorá sa síce dá oklamať, ale koľko takýchto profíkov sa medzi nami pohybuje? Pokiaľ ste si všimli, že po celý čas sedel s rukami pred sebou, prípadne majestátne založenými cez seba, veľa priestoru, ako k nemu „preniknúť", vám veru nedal. Drobnosťami, ktoré vám prezradia viac, je aj blízkosť, v ktorej ste sa nachádzali, otočenie jeho tela k tomu vášmu či gestá ako odsunutie stoličky podržanie dverí alebo nenápadné dotknutie rúk. Ak tieto gestá chýbali, veľa šancí jeho záujmu nedávajte.

 

Kedy rande ukončil?
Poslednou otázkou, ktorú vám položíme, bude - ako vaše rande skončilo? Ukončil ho on alebo ste to boli vy? Odpoveď na túto otázku naznačuje, kto bude ťahať za kratší koniec. Krátke rande nesvedčí o žiadnom extra okúzlení, ak sa navyše muž oproti vám nesnažil natiahnuť ho ani o minútku, buďte zmierená s tým, že ho zrejme Amor netrafil.

Žiadna tragédia sa však nekoná. Možno z toho rande číslo dva nebude, ale na čo by aj bolo dobré, keď z jeho strany chýba dostatok záujmu? Hľadajte ďalej, na svete je stále dosť single mužov, s ktorými si môžete sadnúť lepšie, a to aj na prvý šup.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>