Choď na obsah Choď na menu
 


Udrž si svojho priateľa

27. 1. 2009

1.Zvádzanie každý deň:

Na začiatku si bojovala za to,aby si ťa všimol.Vtedy si sa trendy obliekala,sexi pochybovala a bola si pekne nalíčená.Ani teraz nezabúdaj na tieto veci,Každý deň sa pred ním ukazuj tak ako keď si ťa všimol a zaľúbil sa.

2.Akceptuj jeho záľuby:

Možno žije pre futbal alebo pre iný šport a nikdy by sa nezriekol tréningu.A ak je pravdepodobné,že jeho záľuba je pre neho dôležitá ako fakt,že ťa ľúbi,kvôli tomuto by si však nemala zmeniť svoj názor.AK si ho akceptovala zo začiatku s tými jeho zvykmi tak ho jednoducho akceptuj aj teraz.Tak ho prijmi jednoducho aj s tými pre teba bláznivými záľubami.Je predsa stále tvojím priateľom ktorý ťa má rád.

3.Buď sama sebou:

Na prvom rande si bola ako z neba zostúpený anjelik.Po čase je prirodzene,že sii smelšie a výrečnejšia.Ale vždy by si mala vedieť,kde sú hranice.Pretože máš priateľa ešte nemusíš praktizovať všetky jeho chalanské zvyky.

4.Voľnosť pre každého:

Keď je láska čerstvá,ste spolu neustále,hrkútate si a zbožňujete jeden druhého.Lenže vášnivé pocity po čase stratia svoju intenzitu.No nedovoľ aby sa celkom pominuli.Nájsť rovnováhu medzi spoločne stráveným časom a časom stráveným bez seba je ťažké.Preto je najdôležitejšie aby ste sa o tom normálne porozprávali a vysvetlili si,koľko času potrebuješ ty a koľko on.Sformovanie a dodržiavanie týchto pravidiel je dôležité pre to,aby váš vzťah vydržal dlho.

5.Vychádzaj s jeho kamarátmi:

Ak ste z rozličných kamarátskych okruhou tak je nie len cielené ale aj povi nné,aby stenavzájom spoznali ,,nespoločných" kamarátov.Kamaráti v jeho živote zohrávajú určite dôležitú úlohu,a preto si na dobrej ceste ak sa s nimi pokúsiš zblížiť.Buď milá a smej sa na ich vtipoch.Po tomto ťa budú mať určite radšej a tvoj frajer si ťa tiež viac zamiluje.

6.Ukáž mu svoju všestrannosť

Chalanom sa páči,ak je baba plná nápadov,kreativity a cieľov.Nie len kvôli sebe je dôležité,aby si vedela,čo by si chcela robiť v budúcnosti ale aj v očiach tvojho priateľa je dobrý bod byťambicióznou a rozvážnou.Mnohostrannosť nemôže byť nikdy problém a vzťah môže len oživiť.

7.Rozprávajte sa!

Chalani sú radi ak sa môžu s babou rozumne porozprávať aj o vážnych veciach.Netúžia po bezduchej kráske ale aj po kamarátovi na ktorého sa môžu spoľahnúť.Ak treba,nechaj,aby sa ti zdôveril s tým,čo ho trápi.Veď nie je nikde napísané,že nemôžeš byť jeho láskou,kamarátkou a partnerkou v jednom.

8.Prekvap ho maličkosťami

Prečo by mal dávať darčeky iba on tebe?Prečo by ste sa mali prekvapovať darčekmi iba na začiatku vzťahu?Malé prekvapenia-čokoláda či milý odakz ho určite potešia.Ver mi hnevať sa určite nebude.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ale najprv si ho musíte nájsť :)

(martina, 29. 4. 2011 17:46)

súhlasím s bodom číslo 8 :) ja už som so svojím priateľom 2 roky a tento bod praktizujeme od začiatku vzťahu. ak chce niekto pokecať/poradiť môže mi napísať maila na martina142@gmail.com

 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>