Choď na obsah Choď na menu
 


6 signálov , že je ten nepravý !!!

24. 2. 2014

 

6 signálov, že je ten NEPRAVÝ

6 signálov, že je ten NEPRAVÝ

 

Predpovedať dopredu, či vzťah vyjde alebo nie, je príliš ťažké. Ale aj napriek tomu existujú určité signály v správaní muža, ktoré vám môžu napovedať, či máte do vzťahu s ním investovať svoj čas, energiu a lásku. Prinášame vám preto šesť znakov, ktorými ak sa prejavuje vo vzťahu s vami, dajte si radšej spiatočku a rýchlo z neho vycúvajte.

Ak sa vyhýba kontaktu
U žien často funguje akoby šiesty zmysel, pretože dokážu vycítiť, keď sa ich priateľ od nich citovo vzďaľuje. Ak čoraz menej zavolá, ak ruší vopred dohovorené stretnutia, prekladá ich a má problém nájsť náhradný termín alebo ak je nedostihnuteľný, jeho číslo je nedostupné, zapiera sa a jednoducho sa vám neozýva, máva to iba jeden dôvod – nemyslí na vás a preto nemárnite svoj drahocenný čas s chlapom, ktorý si neváži váš záujem.

Ak sa k vám správa necitlivo
Muž, ktorý mal byť pre vás oporou a mohli ste sa na neho spoľahnúť, sa k vám zrazu správa odmietavo, nezaujímajú ho vaše pocity, zabúda na vaše priania a túžby, vôbec ho netrápi, že mešká na rande hodinu a drkocete zubami niekde v podchode, by mal začať byť pre vás nezaujímavým. Navyše, ak by sa dopracoval až k tomu, že vás pri výmene názorov udrie, neváhajte ani sekundu a dajte mu urýchlené kopačky.

Ak sľubuje, že raz sa určite rozvedie... 
Ak chodíte so ženatým mužom, táto myšlienka vás určite potrápi aj niekoľkokrát do dňa. Lenže čakanie na zázrak nie je tým najlepším základom pre budovanie úprimného vzťahu. Ak sa pozriete na štatistiky, tak iba každý desiaty muž opustí svoju manželku, aby sa odsťahoval k svojej milenke.

Byť tou druhou a večnou náhradníčkou, tiež asi pre vás nie je terno. Preto si dokážte zrátať dve a dve, nenechajte si ťahať medové motúzy popod nos a prežite svoj život po boku chlapa, ktorý si vás zaslúži.

Ak mu ide len o jedno...
Sex je nepochybene dôležitou súčasťou každého partnerského vzťahu, ale všetko má svoje hranice. Ak vycítite, že je pre neho dôležité iba to, aby sa s vami vyspal, lebo ináč si nemáte čo povedať, ak sa s vami stretáva iba preto, aby mal s vami sex a keď máte svoje dôvody, prečo sa práve vtedy nechcete či nemôžete milovať a on ich zhadzuje a neberie do úvahy, poobzerajte sa po inom partnerovi, lebo pre tohto budete zaujímavá len dovtedy, kým to bude fungovať v posteli.

Takýto „lovec“ hľadá iba potešenie, zábavu a partnerku vníma iba ako prostriedok na vlastné uspokojenie. Každá minúta s ním je minútou zabitou.

Ak vás slobodne nenechá ani dýchať
Predstavte si partnera, ktorý vám niekoľkokrát denne zavolá, či ste v poriadku, odvezie vás do práce a každý deň na vás po práci čaká, aby si vás odviezol domov, prízvukuje vám, že pred ním nemusíte mať žiadne tajomstvá, chce poznať všetkých vašich známych a po každom vašom telefonáte s niekým iným ako je on, začína debatu slovami „s kým si volala?“

 

Možno na prvý pohľad je to príjemné, nechať sa takto čičíkať, ale ak cítite, že jeho starostlivosť a jeho záujem o vašu osobu vás začína obmedzovať, ak chce vedieť každú podrobnosť o tom, s kým ste sa stretli, telefonovali, obedovali a hlavne prečo, je dôležité, aby sa vám vo vašej hlave spustil alarm. V takýchto prípadoch totiž nejde o jeho starostlivosť, ale o jeho silnú žiarlivosť, ktorá sa bude iba zväčšovať. Preto nohy na plecia, kým sa to ešte dá a nestrácať s ním čas.

 

Ak vám dal svoje číslo 
Asi sa vám to bude zdať ako paradoxný príklad toho, že vám neodporúčame strácať čas s mužom, ktorý vám poskytne svoje telefónne číslo, ale ešte predtým, než podľahnete falošným ilúziám, myslite na to, že je to jeden z najstarších mužských trikov! Tým, že vám dá svoje číslo bez toho, aby si vzal vaše, vám naoko odovzdáva kontrolu.

Ak sa chlap naozaj zaujíma o ženu, nenechá si vziať opraty z rúk, aby vám mohol zavolať a dobýjať vás. Pretože ak jeho číslo máte vy, spolieha na to, že nezavoláte a aj keby áno, nemusí to dvíhať a odpovedať na vaše odkazy.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>