Choď na obsah Choď na menu
 


Nalíč sa na párty

15. 2. 2009

Zdravý základ
Na dosiahnutie maximálneho efektu je nevyhnutné, aby dátum večierka rezonoval vo vašej hlave aspoň deň vopred. Predvečer slávnostnej chvíle bude totiž patriť regenerácii stresom strhanej tvári. Napustite vaňu, naneste na tvár vitamínovú bombu a pri svetle sviečok zabudnite na každodenné bremeno.
Obrázok

Tento večer patrí len vám a vaša oddýchnutá tvár bu
de toho na druhý deň dôkazom. Vyhnite sa konzumácii alkoholu i presolených jedál, následné vačky i tmavé kruhy pod očami by vašej kráse veru neprospeli. 

Dokonalý podklad
Podstatou akéhokoľvek mejkapu je správne prevedenie podkladového líčenia. Na nakrémovanú pleť starostlivo naneste tekutý mejkap a nezabudnite ani na prekrytie prípadných nezrovnalostí, či presvetlenie kruhov pod očami.

Keď vaša tvár utvorí jednu rovnomernú vrstvu, dajt
e záverečnú bodku púdru. Najlepšie urobíte, ak ho po tvári rozotriete hrubým štetcom, bude pôsobiť prirodzenejšie. Efekt zamatovej pokožky je pre tento večer tým správnym začiatkom. Zakončit ho jemným nanesením líčok.

Rozžiarený pohľad
Oči sú bránou do duše a vy sa na tento večer nalaďte na zvodnú nôtu. Takým totiž bude aj váš pohľad. Tmavé prostredie povoľuje uzdu fantázii i farebnej kombinácii, preto nešetrite farbami. Striedmy mejkap ponechajte na denné hodiny, dnes večer ste predsa bohyňou. V závislosti od odtieňu garderóby zvoľte vhodnú farebnú škálu. Slávnostný podtón dodajte strieborným, alebo zlatým očným tieňom, skrátka niečím perleťovým.

Mimoriadne IN je pre túto sezónu baklažánová a odvážny súlad prírodných hnedých farieb s tyrkysovou. Ak ladia k vašim šatám, neváhajte ani chvíľu. Pre akýkoľvek odtieň sa rozhodnete, nanášajte tmavší na vonkajší okraj horného i spodného viečka a pozvoľne prechádzajte k bledším tónom. Vnútorný okraj oka, ako i partie pod obočím rozhodne patria bielej, prípadne svetlo ružovej. Dodáte tak vašim očiam žiaru.

Výrazné prechody medzi jednotlivými farbami zjemnite šikovnými ťahmi tenkého štetca. Ak chcete tvári dodať dramatický výzor, naneste na vnútorný okraj viečka tmavú ceruzku. Pokiaľ však túžite svoje oči zväčšiť, voľte radšej bielu. Dokonalú bodku vášmu pohľadu dá zopár starostlivých ťahov riasenkou. Nešetrite a nanášajte najmä na vonkajší okraj horného viečka, spraví vás to sexi.   

Náruživé pery
Ktorá z nás nebaží po plných perách? Nemusíte zrovna letieť na kolagénový vpich, postačia správne ťahy rúžom. Okraj pier olemujte kontúrkou vo farbe rúžu. Pokiaľ chcete pery zväčšiť, orámujte vonkajšie línie a následne vyplňte stred rúžom, prípadne leskom. Efekt šťavnatosti dosiahnete vyplnením stredu pery bledým leskom, budú tak pôsobiť väčšie.
 
Rozjasnite sa
Byť len dokonale nalíčená nestačí, vy musíte zažiariť. Zvýraznenie vášho čara vám pritom nezaberie ani minútku. Nájdite vo vašich líčidlách perleťový variant bielej, prípadne telovej a naneste ho na horný okraj líc a pod vonkajší oblúk obočia. Ak máte jeho krémovú podobu, máte bonus navyše. Vaša tvár bude pôsobiť mladšie, sviežejšie a slávnostnejšie.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>