Choď na obsah Choď na menu
 


3 make-upové trendy na rok 2009

1. 2. 2009

Trend č.1: Žiarivá pleť
Nechajte pleť zažiariť v celej jej kráse! Hitom jarnej sezóny, tak ako po minulé roky, je opäť odľahčená pokožka, bez nánosov púdru a ťažkého mejkapu. Hoci je faktom, že bez krycieho krému a podkladu si dovolí vyjsť do ulíc máloktorá žena, snahou by malo byť nájsť mejkap, ktorý pleť zjednotí, no nezakryje jej prirodzený pôvab.

Nahé líčenie pleti sa sa nesie v duchu „supernatural“. Niektorý zas radia:modelkám dodá punc prirodzenosti  malý trik: zmiešať mejkap s podkladovým krémom, aby sa vytvorila ľahká emulzia. Tá sa postará o zjednotenie pleti bez efektu masky.

Z výzoru pleti by malo byť zrejmé, že je pestovaná, no za jej pôvabom nestoja hodiny líčenia. Aby ste zvýraznili jemnosť pleti, poprášte ju ľahučkým transparentným púdrom a do kútikov očí naneste zlatý tieň.

 

 

 

Trend č.2: Dymové líčenie inak
Zatiaľ čo uplynulé sezóny fandili tmavému dymovému líčeniu, na jar sa odľahčuje aj v týchto partiách tváričky. Hitom sú kávové, béžové, sivé i červenkasté očné tiene s dymovým efektom, pri ktorých vynikne farba vašich dúhoviek. Treba mať však na zreteli, že základom je jemnosť a oveľa viac prirodzenosti než kedysi. Tvrdé čierne a indigové tiene vymeňte za jemnejšie, pokojne aj pre tento druh make-upu v netradičných farbách, ako je nežná broskyňová.

Na večer sa zasa hodia metalické odlesky, tie ešte neopustili prehliadky a ostávajú medzi top líčením sezóny. Ťažké nánosy ale treba vymeniť za jemnejšie poprašky metalických odtieňov, ktoré pôsobia vzdušnejšie. Stavte však na sexi linky, za vyskúšanie stoja nielen klasické tenké, ale aj odvážnejšie.

 

 

 

Trend č.3: Pery na bozkávanie
Túto jar si treba odpustiť ťažké lesky na pery. Aspoň to svorne konštatujú známe návrhárske mená, ktoré vidia krásu pier pre rok 2009 v prirodzenosti. Béžové rúže k výrazným očiam, červené k jemnému líčeniu – to všetko je v poriadku. Kvapku lesku si ale dopriať môžete, ak odhadnete tú akurátnu mieru. Najhorúcejšou farbou sezóny však jednoznačne je ružová, broskyňová a svetlá malinová, ktoré prepožičajú perám nežný dievčenský look.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

este ku mojmu nazoru

(_-___-, 12. 5. 2009 18:36)

preto sa mi to vidi lebo to vyzera prirodzene a nie ako nejaka zmalovana barbie

moj nazor

(_-___-, 12. 5. 2009 18:35)

mne sa celkom vidi ten druhy obrazok take jednoduche

...

(..., 23. 4. 2009 19:26)

fúúúúúúúúúúúj!

 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>